הנהלת הקרן

ועד העמותה של קרן עזריאלי ישראל
דנה עזריאלי, יו"ר
נעמי עזריאלי
שרון עזריאלי
מאייר ביק
אמיר גיסין
פרד לאווי
מנחם עינן
ישראל (ג'ורג') רוזנברגהנהלת הקרן


 

  ענת בן דרור קבאביה, סמנכ"לית כספים 
ענת הצטרפה לקרן בתחילת 2015, ומביאה נסיון רב שנים בניהול מערכות פיננסיות. 
בתפקידה האחרון היתה סמנכ"לית כספים בקבוצת ORS, ולפני כן חשבת ואנליסטית בחברת 3M וסניורית בכירה ב PWC קסלמן וקסלמן.  לענת תואר ראשון במנהל עסקים וחשבונאות מהמכללה למנהל, והסמכה לראיית חשבון.
     
  גלית גל, סמנכ"לית תפעול 
גלית הצטרפה לקרן ב- 2012 והביאה לקרן נסיון רב בתחומים משפטיים, קשרי חוץ, ועבודה מול ועדים מנהלים. בתפקידיה הקודמים עבדה במחלקה המשפטית של קבוצת עזריאלי ושירתה בשתי שליחויות מטעם המדינה בשגרירויות ישראל ברומא וברלין. גלית בעלת תואר ראשון במזרחנות ואיסלם מאוניברסיטת תל אביב.

     
    מאיר אביטן, מנהל מכון עזריאלי להעצמה חינוכית
מאיר מנהל את מכון עזריאלי מיום הקמתו בשנת 2005.  הוא סיים את לימודיו התיכוניים בעיר באר שבע, ובוגר ישיבת ההסדר 'שעלבים'. בעל תואר ראשון ושני בחינוך, בעל תעודת הוראה ומוסמך לרב על ידי הרבנות הראשית לישראל.  את דרכו כאיש חינוך החל כמנהל פנימייה מקצועית לנוער בסיכון. במשך שנים חינך ולימד יהדות ומחשבים, מבית הספר היסודי ועד לתיכון. שימש כסגן מנהל, מדריך מחוזי, מפקח ומרצה מן המניין במכללות להכשרת הוראה. במשך שנים יועץ וכותב בתחום החינוך ויהדות. בשנת 2004 נקרא לדגל על ידי קרן עזריאלי להקים את המכון להעצמה חינוכית - תכנית לצמצום פערים לימודים וחברתיים ומניעת נשירה בחטיבות הביניים.
     
    רחל אביטן, מנהלת תכנית עמיתי עזריאלי
רחל עלתה לארץ ב 1982 מצפון אמריקה. רחל היא אקדמאית, בעלת תארים ותעודות בתחומי החינוך, ההיסטוריה, ולימודי ארץ ישראל, המביאה לעבודתה בקרן עזריאלי נסיון רב בתחומים מגוונים החל מפרסום, ועד לתחומי החינוך והפילנתרופיה. כמנהלת תוכנית עמיתי עזריאלי מאז ייסודה בשנת 2007, היא חורטת על דגלה את רווחת המלגאים ויצירת מעטפת תומכת ומאתגרת הנותנת פלטפורמה לפריחה יצירתית ומצוינות מחקרית. 
     
 
 אינה ביידרמן, מנהלת משרד ורכזת תרומות
אינה הצטרפה לקרן ב 2016 ואחראית על ניהול משרדי הקרן וריכוז ועדת התרומות. אינה מביאה עימה ניסיון אדמיניסטרטיבי מהעולם העסקי, עם דגש על חטיבות פיננסיות, ניהול והפקת אירועים, אירוח משלחות מחו"ל, שירות לקוחות וניהול משרדי. היא בעלת תואר ראשון בתקשורת עם התמחות ביחסי ציבור ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון ממכללת רופין.